Будівництво

Професійні послуги з будівництва в Одесі

Як професійна будівельна компанія, ми пропонуємо повний спектр послуг з будівництва в Одесі. Наша команда висококваліфікованих фахівців забезпечує комплексний підхід до кожного проекту. Від проектування та планування до будівельних робіт та декоративного оздоблення – ми контролюємо кожен етап процесу, щоб забезпечити високу якість та задоволення наших клієнтів.

Наші фахівці зрозуміють ваші потреби та побажання щодо вашої майбутньої квартири і врахують їх при розробці індивідуального проекту. Ми працюємо з надійними підрядниками та використовуємо тільки якісні будівельні матеріали, щоб забезпечити тривалість та надійність вашої нової оселі.

ПАКЕТИ БУДІВНИЦТВА

ПАКЕТ «КОРОБКА»

Вартість 23300грн/м2

Виберіть найбільш підходящий проект для ознайомлення з нашими умовами

 1. Плани поверхів будинку
 2. Візуалізація екстер’єру (4шт.)
 3. План фундаменту
 4. Прив’язка будинку до ділянки.
 5. Розрізи
 6. Специфікації вікон та дверей

Термін виконання 1 тиждень.

Ціна від 320 грн/м2

 1. Плани поверхів будинку 
 2. Візуалізація екстер’єру (4шт.)
 3. Фасади
 4. План фундаменту
 5. Схеми котловану та перерізу фундаменту
 6. Прив’язка будинку до ділянки
 7. Розрізи
 8. План покрівлі (з витратою основних матеріалів)
 9. Специфікації вікон та дверей, відомість підлог.

Термін виконання 1-2 тижні.

Ціна від 480 грн/м2

 1. Фундаменти;
 2. Кладочні плани стін та перегородок;
 3. Розгортки вентканалів;
 4. Монолітні пояси;
 5. Перемички;
 6. Перекриття;
 7. Колони 
 8. Сходовий марш
 9. Схема несучих елементів покриття;
 10. Основні вузли та деталі.

Як правило, комплект креслень робочого проекту 20-25 аркушів А3.

Термін виконання 4-5 тижнів.

Ціна від 800 грн/м2

– інженерно-геологічних умов (слабкі, просадні грунти);

– рівні ділянки (якщо перепад більше 500 мм виникають додаткові вимоги);

– складності архітектурних рішень (різнорівневі покрівлі, еркери, консолі, слухові вікна в покрівлі, великі прольоти тощо).

 1. План ділянки з розмірами, орієнтацією дорогами, сусідами тощо. (бажано геодезичну зйомку);
 2. Інженерно-геологічні дослідження (проба ґрунту для проектування фундаментів);
 3. Картинки планів, фасадів, які Вам подобаються або посилання на сайт, або навіть ескіз від руки.
 4. Розуміння з яких матеріалів або за якою технологією Ви хочете будувати, що Ви хочете отримати в результаті (для якнайшвидшої реалізації Ваших задумів).

Так само пам’ятайте, що ми завжди раді взяти на себе весь етап будівництва будинку від проекту та дозволу на будівництво до моменту, коли ми вручимо Вам ключ від вашого улюбленого будинку.

Етапи оплати

1-етап

Розробляємо проєкт. Приступаємо до земляних робіт.

2-етап

Приступаємо до влаштування фундаменту та зведення коробки будинку.

3-етап

Приступаємо до встановлення вікон, оздоблення фасаду

4-етап

Після контрольного огляду залишкових робіт

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми спеціалізуємося на створенні якісних та надійних будівельних проектів, які відповідають потребам наших клієнтів. Незалежно від того, чи ви плануєте будівництво приватного будинку, котеджу, офісної будівлі або комерційного об’єкту, ми готові зробити вашу мрію справжністю.

Наша компанія має досвід і знання, щоб керувати будь-яким будівельним проектом від початку до кінця. Ми пропонуємо повний спектр будівельних послуг, які включають:

 1. Проектування: Наші досвідчені архітектори та інженери розроблять індивідуальний проект, що відповідає вашим потребам та вимогам.
 2. Будівництво: Ми забезпечуємо професійне будівництво, використовуючи тільки високоякісні матеріали та надійну техніку. Ми контролюємо процес будівництва, щоб забезпечити виконання робіт у встановлені терміни та згідно з вимогами якості.
 3. Реконструкція та розширення: Наші експерти здійснюють реконструкцію та розширення будівель, надаючи новий життєвий простір, покращену функціональність та естетику.
 4. Внутрішнє оформлення: Ми займаємося впорядкуванням та декоруванням внутрішнього простору будівель. Наші дизайнери допоможуть вам створити стильне та комфортне середовище, враховуючи ваші особисті вподобання та функціональні потреби.
 5. Зовнішнє оздоблення: Ми забезпечуємо ефективне та естетичне зовнішнє оздоблення будівель. Від облицювання фасадів до організації ландшафтного дизайну, ми створюємо привабливі зовнішні образи, що відповідають вашому стилю та вимогам.
 6. Енергоефективні рішення: Ми пропонуємо інноваційні технології та матеріали, які сприяють підвищенню енергоефективності будівель. Від утеплення до встановлення енергозберігаючих систем опалення та кондиціонування повітря, ми допомагаємо зменшити витрати на опалення та охолодження та знизити негативний вплив на довкілля.
 7. Контроль якості: Ми приділяємо особливу увагу контролю якості під час будівництва. Наші фахівці стежать за кожним етапом робіт, впевнюючись у відповідності до встановлених норм та стандартів.

При зверненні до Еліт Сервіс ви можете бути впевнені, що ваш будівельний проект буде реалізований з високою якістю та професіоналізмом. Ми дбаємо про кожну деталь і прагнемо досягти повної задоволеності наших клієнтів.

Залишити заявку