Відгуки

Відгуки клієнтів

Татьяна Зайченко
Татьяна Зайченко
12:15 05 Dec 21
Зверталася до цієї компанії для ремонту свого приватного будинку 140 м2 і залишилася задоволена. Вартість, яку спочатку обговорили та внесли до договору, залишилася незмінна; терміни були витримані; виконроб був дуже делікатний тому якістю робіт Я задоволена. Раджу компанію.
Никита Кравченко
Никита Кравченко
08:57 22 Nov 21
Компанія відремонтувала мою квартиру 161 м2 у новобудові. Роботи були здані вчасно і обумовлений бюджет не було підвищено. У ході співробітництва спостерігав лише професіоналів своєї справи. Дякую, мені все сподобалося!)
Юлия Богач
Юлия Богач
07:21 14 Feb 20
Зверталися до Еліт Сервісу для косметичного ремонту у двох кімнатах та кухні у квартирі у бабусі. Роботою задоволені – хлопці відповідальні, допомогли із купівлею матеріалу, розвантаженням. Нам ні про що не довелося турбуватися. Особлива подяка за те, що після себе залишили чистоту та порядок. За часом – п'ять днів, і все готове!
Enriko Moro
Enriko Moro
09:00 04 Sep 19
Звертався сюди по ремонт під ключ. купив квартиру в старому будинку після людей похилого віку, роботи там звичайно багато, Тому звернувся до професіоналів. Зробили все добре, вклалися в заздалегідь обумовлені терміни. Все чисто та красиво
Сергей Кириллов
Сергей Кириллов
15:37 23 May 18
У компанію Елітсервіс я звернувся за рекомендацією свого знайомого, щоби мені зробили ремонт у квартирі і залишився дуже задоволений результатом. Я зателефонував офісу компанії і залишив заявку, вже наступного дня приїхали робітники, які підрахували обсяг робіт і зробили приблизний кошторис. Всі роботи по дому, включаючи постачання матеріалів, вони взяли на себе. Ремонт був закінчений протягом тижня і за ціною обійшлося цілком недорого, якістю ремонту я залишився задоволений, тому що робітники навіть все сміття за собою винесли.
Переглянути всі відгуки
js_loader